Gleznošana

 Gleznošana ar Kārli Siliņu

tā ir iespēja iepazīt pasauli caur krāsām. Saprast, ka līdzās pamatkrāsām, ir neskaitāmas nianses. Dzeltenais, sarkanais, zilais un zaļais – atliek tikai tos sajaukt un ir iespēja uzburt veselu brīnumu. Siltie un vēsie toņi, pustoņi, ēnas un atspīdumi…

Gleznošana ir māka. Prasme salikt kopā, savstarpēji sajaukt krāsas un zināt vai intuitīvi nojaust kas no tā izveidosies.

Dažas krāsas un to salikumi mūs iepriecina, citas sarūgtina vai atsauc atmiņā ko skumju. Gleznot nozīmē atklāties pasaulei caur krāsām, sajust un parādīt noskaņu.

Gleznojot sapratīsi, ka krāsas ir maģisks un daudzveidīgs katra cilvēka ikdienas dzīves un apkārtējās pasaules izziņas avots.

Gleznošana ir māka ne vien  paskatīties, bet arī ieraudzīt lietas, vietas un cilvēkus ar pavisam citu skatienu…

gleznošana ar Kārli Siliņu

Katru piektdienu plkst. 17.15 jums ir iespēja piedalīties gleznošanas nodarbībās. Gleznošanas pamatu apguve profesionāla mākslinieka vadībā. Iespēja divu stundu garumā dzīvot krāsu un formu pasaulē. Tas ir veids kā atslēgt prātu un meditēt, ieejot krāsu pasaulē.

Glezniecība ir dzīves veids un mīlestība.

Pasniedzējs – mākslinieks Kārlis Siliņš  palīdzēs jums mācīties gleznot, redzēt un saprast krāsas, formas un faktūru.

Latvijas Mākslinieku savienības biedrs kopš 1985.gada. Beidzis LMA Stājglezniecības nodaļu. Humanitāro zinātņu maģistra grāds vizuāli plastiskajā mākslā. Strādā radoši glezniecības jomā. Mākslinieka darbi atrodami kolekcijās: Mākslas muzejā „Arsenāls”; Latvijas mākslinieku Savienības kolekcijā; SWH mākslas darbu kolekcijā; privātkolekcijās Latvijā, ASV, Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Turcijā, Krievijā, Francijā un Austrālijā.

Pieteikšanās individuāli pa 29205217 vai info@baltastudija.lv