Rūnas mūsdienās

rūnasMūsdienās interese par rūnām atjaunojās pagājušā gadsimta 80-to gadu vidū un šobrīd var sacīt, ka tā ir, jau no jauna veidota, māksla strādāt ar informācijas lauku . Filozofiska un praktiska situācijas izzināšana, zīlēšana ar rūnu palīdzību, rūnu maģija – talismani, amuleti, rūnu mudras veselībai.

Rūnas var veidot no dažādiem materiāliem:  akmens, koka, stikla papīra. Tās  var vienkārši nēsāt kabatā, somiņā un vajadzības gadījumā nomainīt uz citu rūnu. Ja gribat izmantot rūnu kā talismanu tai ir jādod konkrēts uzdevums un arī „jāiedzīvina” . Turot rūnu  plaukstās to jāuzlādē ar savu enerģiju. Jāiedomājas, kā rūnas zīmējumā ielīst spilgta gaisma. Pēc tam var rūnu nēsāt līdzi vai arī nolikt kādā noteiktā vietā.

Rūnu maģija

Rūnu maģija ir ļoti daudzveidīga. Leģenda vēstī – katrai runai ir svētīta izcelsme un ir svēta, katrai piemīt maģisko spēku krājums, kas saista mūs ar augstākajiem spēkiem. To spēks un sakari runām savienojoties veido īstu maģisku sistēmu.

Rūnu maģijas apslēptos spēkus drīkst izmantot tikai labos un godīgos nolūkos.

Rūnu pareģojumi

Rūnu pareģojumi ir vienmēr cilvēkam draudzīgi. Rūnu sūtība ir sniegt cilvēkam zināšanas par dievišķo harmoniju, kuras izpausme ir apziņas līdzsvars ar zemapziņu, tādējādi īstenojot savdabīgu psihisko homeostāzi. Vadoties pēc  rūnu pareģojumu sniegtā padoma, cilvēks var pieņemt lēmumu aktīvi rīkoties, vai pieņemt  slēpto informāciju zināšanai un nedarīt neko.

Rūnu uzdevums nav veidot mūsu dzīvi bagātu un mūs pašus padarīt laimīgus. Rūnu pareģojumi nepasaka, kas notiks, bet norāda uz ceļu  un iespējamām sekām, ja mēs šajā virzienā dosimies. Tādējādi, mainot skatījumu un savu attieksmi pret notiekošo, cilvēks spēj pats ietekmēt notikumu gaitu un virzīt to sev vēlamā virzienā.

Rūnas un to pareģojumi palīdz pārvarēt, novērst vai izmainīt sarežģītas dzīves situācijas,  palīdz atgūt un saglabāt veselību, harmoniski  sakārtot savstarpējās attiecības  un pats galvenais – iepazīt pašam sevi.

Cilvēkam, kurš vēlas draudzēties ar rūnām, ir jābūt godīgam un mērķtiecīgam, tad tam atklājas brīnišķīgā rūnu pasaule savā daudzslāņainībā un  dziļajā viedumā.