7 enerģētisko centru šķēršļi un iespējas sevis atklāšanai

April 5, 2018 Ievietoja , kategorijā Raksti

Pirmdien, 23.04.18. plkst. 18.00 notiks kārtējā Zandas Erbss ezotērikas lekcija.  Šoreiz par 7 enerģētiskajiem centriem no ezotērikas viedokļa.

Kosmosa enerģija ir visur klātesoša, un tās ietekmei ir pakļautas visas būtnes uz Zemes. Gan tie, kas tic tās ietekmei, gan tie, kas netic.

Kosmosa likumi nosaka, ka Dvēsele iemiesojas cilvēka ķermenī, lai attīstītos un gūtu pieredzi. Garīgajai attīstībai ir jānotiek pakāpeniski, atbilstoši cilvēka briedumam un spējām. Evolūcijas ceļu katram, ir jāiziet pašam, neviens cits cilvēks to nevar izdarīt.

Cilvēka pārveidošanās transformējošās enerģijās notiek pamazām un harmoniski. Protams, katram saskaņā ar individuālām spējām. Vienota plāna te nav un nevar būt. Tomēr ir zināma veida principi, kas palīdz izprast un sabalansēt enerģijas apguves iespējas.

Transformējošā enerģija caurvij  gan cilvēka smalkos ķermeņus un gan fizisko ķermeni. Radošajai enerģijai nav šķēršļu savu plānu realizācijai. Ja indivīds nevēlas augt saskaņā ar sev piemēroto uzdevumu, tad bieži pirmos signālus dod fiziskais ķermenis, kas visskaidrāk un bieži vissāpīgāk norāda uz novirzēm. Kosmosa enerģijai caurplūstot harmonizējas un sakārtojas cilvēka  7 enerģētiskie centri  jeb čakras. Kad tiek sakārtoti šie enerģētiskie centri, arī cilvēka personiskā jauda un  enerģija „atdzīvojas” un aktivizējas. Cilvēks atbrīvojas no negatīvo vibrāciju nesējiem – bailēm, kauna, vainas apziņas, agresijas  u.c.

Dalības maksa 15 euro

Pieteikšanās: info@baltastudija vai 29205217 Ruta

Atrašanās vieta: Rīgā, Akas ielā 5/7