Alķīmiskā astroloģija

April 24, 2017 Ievietoja , kategorijā Raksti

Piedāvājam jaunu lekciju ciklu ” Alķīmiskā astroloģija“. Pirmdien, 8.05.17. plkst.18.00 pirmā lekcija – Galvenie planetu cikli. Saules  un Mēness, Saules un Saturna cikli uz aktuālo ciklu piemēra. Lektors Artūrs Alsiņš.

Astroloģijas priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Tuvāka informācija un pieteikšanās: Ruta 29205217

Lekciju ciklā vēl ietilpst:

Ariadnes diegs : astroloģijas vieta dzīves pārmaiņu gaitā

Cikliskais likums un aspektu mandala, pirmā lekcija

Cikliskais likums un aspektu mandala, otrā lekcija

Sābiešu grādu tēlu valoda

Numeroloģiskā atslēga

Planetārie spēki

Galvenie planētu cikli, pirmā lekcija (Saules  un Mēnes, Saules un Saturna cikli uz aktuālo ciklu piemēra)

Galvenie planētu cikli, otrā lekcija (Jupītera cikls un personas transformāciju gaita)

Par lektoru:

Artūrs Alsiņš ir alķīmijas un vadžrajanas(Tibetas tantras) praktiķis. Daudzus gadus seko šiem ceļiem. XX gadsimta beigās uzstājās Mākslas darbinieku namā Vaļņu ielā ar vairākiem lekciju cikliem. Vēlāk uz vairākiem gadiem noslēdzās no publiskas darbības. Šajā laika posmā Rīgas budistiem viņš kļuva pazīstams kā kādas vadžrajanas grupas vadītājs. Saistībā ar šo darbību uzaicināja uz Rīgu Patrulu Rinpoči, Lamu Sonamu Dordži, Džonu Reinoldsu (Vajranathu) un Iļju Beļajevu.

Artūra Alsiņa alķīmiskie ceļi saistās ar Paracelsa skolotāju Zālamanu Trismosīnu, slaveno un noslēpumaino alķīmisko gleznu Splendor solis autoru. Alķīmijas gaitās tiek izmantota arī astroloģija. Par tās praktisko pielietojumu cilvēka transformācijas ceļā tiks vēstīts lekciju ciklā “Alķīmiskā astroloģija”.

Artūrs Alsiņš uztver astroloģiju kā dzīvu saziņas valodu ar eksistences avotu – Dievu, Garu, Meistaru. Šīs valodas leksiku veido izpratne par ciklisko izpausmes likumu un grādu simboli, kuri daudziem pazīstami kā sābiešu simboli.

 

Uzdod jautājumu

Ierakstiet pareizo ciparu lai varētu nosūtīt ziņu! *