Bāzes kurss neirografikā- LIETOTĀJS

January 8, 2020 Ievietoja , kategorijā RakstiNo 30.janvāra – trīs ceturtdienas vakarus no plkst. 18.00-21.00,  praktiskas nodarbības un supervīzijas.

Sertificēts bāzes kurss neirografikā ‘’Lietotājs’’ – tas ir pirmais solis, lai iepazītu šo unikālo autortehniku, kas caur domu, līniju un formu spēj radīt cilvēku dzīvēs pārsteidzošas pozitīvas transformācijas. Tā ir ļoti iedarbīga dažādu emocionālo stāvokļu (dusmu, baiļu, aizkaitinājuma, stresa utt.) harmonizēšanas metode. Šobrīd neirografiku zīmē jau tūkstošiem cilvēku visā pasaulē un ir uzkrāts milzīgs apjoms informācijas par metodes izmantošanas pozitīvajiem efektiem.

‘’Lietotāja’’ kursā notiek neirografikas bāzes algoritma apgūšana, kas ir fundaments visiem neirografikas zīmējumiem. Pabeidzot šo kursu Jūs spēsiet patstāvīgi strādāt ar šo metodi un izmantot gan savas, gan sev tuvo cilvēku dzīves uzlabošanai. ‘’Lietotāja’’  kurss ir arī pirmā obligātā izglītības pakāpe neirografikas skolā, ja Jūs turpmāk plānojat savu personisko vai profesionālo attīstību šajā jomā.

Kursa programma:

  • Neirografikas metodes rašanās un autors;
  • 10 neirografikas bāzes principi;
  • ‘’Ierobežojumu noņemšanas ‘’ algoritma 3 versijas;
  • ‘’Nolūka noskaidrošanas’’ algoritms;
  • Attīstības iespējas neirografikas skolā.

 Kursa priekšrocības:

  • Atgriezeniskā saite un atbildes uz jautājumiem, supervīzijas par nodarbībās uzzīmētajiem darbiem;
  • Krievijas neirografikas skolas sertifikāts, kas dod iespēju turpināt mācīties par neirografikas speciālistu vai instruktoru,  kā arī reģistrēties Facebook slēgtā grupā un piekļūt skolas ‘’lietotāja’’ kursa ierakstiem.  

Nodarbības vada: Inga Lukašinska –  neirodinamisko zīmēšanas tehniku praktiķe, neirografikas instruktore. Par vadītāju vari vairāk uzzināt arī mājas lapā: www.centrsharizma.lv  

Norises vieta: ‘’Baltā studija’’ , Akas iela 5/7, Rīga

Dalības maksa: Eur 90

Pieteikšanās: info@baltastudija.lv   vai inga.lukasinska@gmail.com vai pa tālr. 26402390  Uzdod jautājumu

Ierakstiet pareizo ciparu lai varētu nosūtīt ziņu! *