Mēness Mezgli maina zīmi

May 14, 2020 Ievietoja , kategorijā Raksti

2020. gada 5. maijā Mēness Mezgli jeb RA ( augšupejošais mezgls) un KE ( lejupejošais mezgls) maina zīmi. Šāds notikums ir vērojams 1 reizi 18 mēnešos. Mēness Mezgli nomainīs savu pozīciju no Vēža – Mežāža ass uz Dvīņu – Strēlnieka asi. Tur atradīsies no 2020. gada 5. maija līdz 2022. gada 18. janvārim.Šādas pārmaiņas notiek katru pusotru gadu.

Iepriekšējo reizi Mēness Mezgli atradās Dvīņu – Mežāža asī 2001.oktobra – 2003. g.aprīlim.

Dvīņu – Strēlnieku ass ir mācību ass. Visiem 1,5 gadu jāatceras, ka mēs visi esam mācekļi – mācāmies visa mūža garumā. Gadījumā, kad esam pieauguši, nobrieduši un ieguvuši pieredzi, tas nenozīmē, ka vajadzētu tikai visus pamācīt.  Jāsaprot, ka katrs cilvēks, kas ienāk dzīvē, ir mūsu skolotājs, neskatoties vai viņš ir jauns vai jau pieredzējis. Katra situācija, kurā mēs nokļūstam arī skolo mūs. Un tas ir jāsaprot jebkurā vecumā.

Pirmkārt, jāattīsta prātu, jāmācās un jākļūst atvērtiem jaunai informācijai. Prātam ir jābūt elastīgam un spējīgam uztvert visu jauno. Mums jābūt gataviemm uztvert visu, ko piedāvā apkārtējā, nepārtraukti mainīgā pasaule, lai cik dīvains, neparasts vai pašreiz nevajadzīgs tas arī neliktos.

Otrkārt, būs jāiemācās kontaktēties viegli un vienkārši. Dzirdēt, sadzirdēt un pieņemt citu cilvēku viedokli. Saprast, ka viedokļi var būt dažādi un ne vienmēr pareizais viedoklis ir Tavējais. Jāmācās atteikties no iesīkstējušiem stereotipiem, kas traucē uztvert pasauli apkārt.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=BYj_SDP2B2M&t=11s

KĀDĀS SFĒRĀS MĒNESS MEGZLI ATNESĪS IZMAIŅAS KATRAI ZODIAKA ZĪMEI

AUNS – 3. – 9. māju ass, fokuss uz 3. Informācija, transports, mācības, kontakti – daudz dokumentu darbu, formēšana, apmācības labas, kursi, mācīties valodas. Jauni cilvēki apkārt –  draugi, kaimiņi, radinieki, brāļi, masas. Var nopirkt vai mainīt auto. Kam nav autovadītāja tiesību, var apgūt braukšanas prasmes un iegūt tiesības vadīt auto. Ļauj iemācīties IT, programmēšanu, jaunu programmu darbam, darbs un mācības tiešsaistē. Var mainīt darba sfēru, darbs ārzemes, vai tālu no mājas, daudz braukāt, kontaktēties. Nomainīt darbu uz tādu, kur tālu jābrauc uz darbu. Daudz pārvietosies. Var nomainīt mācību iestādi var sākt vai beigt mācības un iegūt diplomu. Ja aktuāla tēma ir tiesu darbi, tad tie beigsies un varēs pielikt punktu.

VĒRSIS – 2. – 8.māju ass, fokuss uz 2. sfēra finanses un pašnovērtējums. Pasaule liks un būs labvēlīga situācija nomainīt attieksmi pašam pret sevi. Var uzsākt cienīt sevi vairāk, kādas zināšanas, vai mākas. Saprast, ka jūs maksājat, vairāk nekā domājāt. Ja piedāvā kādu pakalpojumu, tad var pacelt maksu algotā darbā var prasīt algas pielikumu. Finanšu tēma svarīga, ja agrāk nestrādāja, tad tagad gribēsies pelnīt. Gribēsies papildināt budžetu un tas būs arī  iespējams, piemēram: vīrs vai sieva sāks vairāk strādāt un papildinās ģimenes kopīgo naudas maku. Apprecēties ar bagātu vai turīgu cilvēku un līdz ar to ir vairāk naudas. Varbūt radi vai vecāki palīdzes naudas lietās.Var atdot parādus, kredītus agrāk par noteikto laiku. Labs laiks iegūt mantojumu un arī reģistrēt to uz sava vārda.

DVĪŅI- 1. -7.māju ass, fokuss uz 1. Perioda beigās ir iespēja būt pavisam savādākam, pilnībā citam cilvēkam. Dzīve parādīs, ka tā ir mainījusies visās sfērās. Dos drosmi un izlēmību pārmaiņām. Nopietnāk pārskatīs partnerības jautājumus. Ja jau ir partneris, ar kuru attiecības neapmierina, tad var pārskatīt, cik šis cilvēks ir svarīgs, ko tas jums dod. Var vai nu kardināli mainīt attiecības, vai šķirties. Ja nav attiecības, tad noteikti atnesīs.Izmaiņas izskatā, stilā, frizūrā, sevis pasniegšanas manierē apkārtējai pasaulei. Var beigties arī kādas darījuma partnerattiecības vai pārskatot partnerības noteikumus, izveidoties uz savādākiem, pamatiem. Sajutīs savu spēku un spēju mainīt kardināli savu dzīvi tēmā es un partneri.

VĒZIS – 12. – 6.māju ass, fokuss uz 12. Beidzies lielo transformāciju laiks. Sākas vienatnības un vientulības laiks. Gribas vairāk laika tērēt sev. Iespējams mācīties kādu no ezotēriskas disciplīnām – Taro, rūnas, reiki, cigun, astroloģiju. Var rasties vēlmi attīstīties garīgi. Aizbraukt uz kādu vientuļu vietu/ askēze, lūgšanas. Var strādāt vienatnē, mājās, kabinetā.  Darbs naktsmaiņā.  Var arī būt mazs bērns, kas norobežo cilvēku no sociālajiem kontaktiem, liek vairāk laika pavadīt mājās, vienatnē. Var mainīt darba grafiku vest veselīgu dzīvesveidu. Vairāk miera nekā bija iepriekš. Var arī parādīties jauns mājas mīlulis.

LAUVA – 11. – 5.māju ass, fokuss uz 11. Realizācija caur sociumu. Veiksme, popularitāte, rezultāta iegūšana. Paaugstināts amats. Ļoti aktīvs un patīkams periods. Iegūs pelnītu rezultātu no sava darba. Iespēja iegūt balvas, godalgas uzvarēt sacensībās. Iegūt popularitāti inetā, grupās, savējo un domubiedru vidū. Parādās daudz jaunu draugu, domubiedru, līdzgaitnieku. Kopīga mācīšanās. Meistarklases, pasniegšana un popularitāte iegūšana. Labs laiks darboties caur sociālajiem tīkliem. Veiksmīgi internetveikala bizness.Pārmaiņas var būt iemīlēšanās tēmā. Var beigties attiecības, kas bija pēc 5. mājas tēmas – ar retām tikšanās reizēm, un sākties pēc 7.mājas – kopdzīve.  Radošais darbs, hobijs, bērni – transformācija šajās tēmās. Svarīgu lomu spēlēs bērns, mazbērns, krustbērns šajā laikā. Var apprecēties ar cilvēku, kam jau ir bērns un tas figurēs jūsu dzīvē. Labvēlīgas izmaiņas mīlas jomā. Nevajag koncentrēties tikai uz attiecībām, bet vairāk uz veiksmīgu sevis realizāciju sociumā.

Var beigties kāds viens biznesa veids, un sākties kāds jauns. Var pārplānot globāli savu biznesu, savus mērķus, kā tiek vestas lietas. Sākt to darīt savādāk. Daudz jaunu iespēju realizēties radoši un caur savu biznesu. Sevišķi labi, ja jūsu bizness saistīts ar kaut ko radošu, ja bizness ir arī jūsu hobijs. Ja klāt vēl pieliek sociālos tīklus, tad veiksme ir garantēta.

JAUNAVA – 10.- 4.māju ass, fokuss uz 10. Statuss, augstākie mērķi, ambīcijas. iespēja realizēties karjerā, sagaidīt paaugstinājumu. Vadošs darbs, biznesa izveidošana. Stāsies oficiālā laulībā. Perspektīva lietās, kas cilvēkam šķiet svarīgas. Piepildās mērķis, sapnis, kas ilgi lolots. Jauni pienākumi un atbildība. Transformācija notiks mājās, nekustamajā īpašumā, māja, ģimene. Pārcelšanās, pirkšana pārdošana, ģimenes dibināšana. Kapitālais remonts vai celtniecība mājai, vasarnīca. Tik daudz darba karjerā, jaunā statusā, amatā, ka ļoti reti būs mājās un satiks ģimeni. Var pārcelties uz citu rajonu, pilsētu. Ģimenes sastāvā izmaiņas, – bērns, vai lielie bērni, kaut kur aizbrauc. Vecāki var pārcelties atsevišķi, ja līdz šim dzīvojāt kopā vai otrādi – vecāki var sākt dzīvot kopā ar jums.

SVARI – 9.- 3.māju ass, fokuss uz 9. Veiksmes tēma –  juridiskās lietas, pasniegšanas, pedagoga darbs, mācības un apmācība.  Izdevīgi braucieni uz ārzemēm, starptautisks bizness vai mācības augstskolā ārzemēs. Iespēja iepazīties ar ārzemniekiem, lai veidotu attiecības. Apgūt un dzīvot saiknē ar citu kultūru. Jauni kontrakti saistīti ar ārzemēm. Mācības un pasniegšana. Paši varat sākt mācīties. Pasniedzējiem var rasties daudz jaunu interesantu piedāvājumu, sakarā ar publikācijām un zinātnisko darbu. Vīzas, dokumentu kārtošana. Galvenās pārmaiņas komunikācijas ziņā. Var palikt mazāk draugu. Mazāk kontaktu ar brāļiem, māsās.

Pabeigsies kādas mācības, vai kvalifikācijas celšana, kursi – diploms, sertifikāts. Var nomainīt mašīnu. Veiksme juridiskajās lietās. Juristiem, advokātam, tienešiem, notāriem – lielisks izaugsmes laiks, popularitāte. Izmaiņas saskarsmes lokā.

SKORPIONS – 8. – 2.māju ass, fokuss uz 8. Finanšu tēma. Izmaiņas materiālajā struktūrā. Var mainīties ienākumu avots – mainīs darbu, sāks savu biznesu.

Labvēlīgas iespējas piesaistīt sev citu cilvēku naudu. Bankas darījumi, kredīti. Veiksmīga sadarbība apdrošināšanas jomā, korporatīvās naudas piesaistīšanā. Partnera nauda, dotācijas, sociālās izmaksas, pensija, sponsoru nauda. Stipendija. Alimenti, ja ir bijusi šķiršanās. Izdevība, lai tos iegūtu savā labā. Mantojums vai ievērojams labums no radiņiem. Palīdz apmaksāt mācības.

Var arī apprecēties ar ļoti bagātu cilvēku. Labi ņemt un nomaksāt parādus. Atnesīs jaunas iespējas finanšu jomā.

STRĒLNIEKS – 7.- 1.māju ass, fokuss uz 7. Partnerattiecības. Izmaiņas attiecībās. Pārdomāt attiecību nozīmi un lomu dzīvē. Izprast problēmu būtību. Var izvērtēt galvenos principus, kādi jums pieņemami. Ja ir partnerība, kas nav pietiekami laba, tad attiecības šajā laikā var kļūt kritiskas. Gribēsies visu izrunāt un tad pārtraukt vai sākt savādāk no jauna.

Šķiršanās vai cits līmenis. Ja  dzīvē nav partnera, tad atnesīs karmisko partneri. Var būt arī laulība un jauna partnerība. Mīlestība no pirmā acu skata. Tikšanās, kas sadala dzīvi no pirms un pēc. Interesanta biznesa partnerība, kas palīdz realizēt kādu sen lolotu biznesa ideju, pārmaina visu dzīvi.

 Ja darbs saistīts ar klientiem, pakalpojumu sniegšanu – daudz klientu, lielāka popularitāte atpazīstamība.

Svarīga tēma –  kā izskatāmies, kā parādām sevi sabiedrībā, imidžs. Uzvedības maniere – var izmainīties attieksme pašam pret sevi. Cienīt un mīlēt sevi vairāk. Vairāk rūpēties par sevi.

MEŽĀZIS – 6. -12.māju ass, fokuss uz 6. Darbs, veselība, rutīna. Jaunas iespējas darba jomā. Jauns amats vai augstāks amats. Savs bizness – parādās iespējas un perspektīvas. Var pārvarēt šķēršļus, kas traucēja realizēties darba jomā.

Parādi – var atdot kredītu un dzēst citas parādsaistības. Tās var nebūt izteiktas naudas veidā – var atdot kādu morālu parādu vai palīdzēt ar fizisku klātbūtni.

Noslēgums, sakārtot  visus  pagātnē neatrisinātos jautājumus. Ja bija slepenas attiecības, tad tās var vai nu beigties, vai vairs nebūt slepenas.  Veselīgāks kļūst dzīvesveids. Labs laiks, lai tiktu vaļā no sliktiem paradumiem, atkarībām. Pagātne paliks pagātne. Ja bijusi kāda slimība, kas ierobežoja vai bija profilakse ilgstoša, tad šis laiks var atnest izveseļošanos. Nebūs ikdienas dzīves ierobežojumu. Labvēlīgs laiks, lai sakārtotu veselības jautājumus.

Ja mājās ilgi sēdēts ar bērnu, tad izolācijas periods būs beidzies.

ŪDENSVĪRS – 5. – 11.māju ass, fokuss uz 5. Iemīlēšanās.  Dzīvē ienāks mīlestība, iedvesma, jauns partneris. Pacēlums un dzīvesprieks. Ja cilvēks ir attiecībās, tad tās var uzlaboties, var sajust kādus romantikas uzplūdus, atplaukst attiecību emocionālā puse. Harmonija un sajūta, ka dzīvē viss sakārtojas. Var atnest bērnus. Gan savus, gan mazbērnus, gan partnera bērnus. Bērnu tēma noteikti ieskanēsies cilvēka dzīvē.

Var sākt strādāt ar bērniem pasniegt vai atrasties kopā ar lielāku bērnu grupu.

Radošās idejas. Hobijs var kļūt par darbu. Realizēsies viss radošais. Labi iznest publikā un demonstrēt savas mākslinieciskās un radošās prasmes.

ZIVIS – 4.-10.māju ass, fokuss uz 4. Nopirkt māju, pārcelties, uzlabot mājas kvalitāti. Ja īrēja, tad tagad iespēja noīrēt labāku, plašāku, vai nopirkt savu. Var celt māju vai veikt lielu kapitālremontu. Uzlabot īpašumu, celt kā kvalitāti un vērtību.  Iegūt mantojumā māju

Pārmaiņas darbā, kur notiek darba maiņa, amata maiņa, vai darbs citā reģionā vai pilsētā. Pārcelšanās dēļ laulības. Pārmaiņas ģimenes sastāvā. Piepildās sen gaidītas izmaiņas ģimenes sastāvā vai attiecībās. Iespēja atgriezties uz dzīvi Dzimtenē – reemigrācija.

Nekustamā pirkšana vai pārdošana. Sena sapņa piepildījums par savu vietu vai māju. Visa veida uzlabojumi saistīti ar nekustamo īpašumu un Kredīts, lai nopirktu nekustamo.

Uzdod jautājumu

Ierakstiet pareizo ciparu lai varētu nosūtīt ziņu! *