Neirografikas meistarklase

June 20, 2020 Ievietoja , kategorijā Raksti

‘’Mani daudzie uzdevumi’’

7. jūlijā plkst.18.00 ‘’Baltajā studijā’’

Neirografika ir brīnišķīgs instruments, kas ne tikai atbrīvo mūs no ierobežojošām pārliecībām, bet arī palīdz sakārtot, sastrukturēt, saplānot – tādā veidā atgriežot mūsos miera un pārliecības sajūtu.

Mūsu ikdiena ir tik piepildīta ar visdažādākajiem veicamajiem uzdevumiem un lomām– sākot no mājas labiekārtošanas un uzturēšanas, bērnu skološanas un audzināšanas, dārza kopšanas, remontiem, ceļojumiem, hobijiem, līdz lielu projektu realizācijai un vadīšanai. Un līdzās tam visam vēl ar dažādi sapņi, vēlmes, mērķi, kurus gribas piepildīt un sasniegt. Bieži šo daudzo uzdevumu vienlaicīgums rada  spriedzi, spēku izsīkumu, neticību saviem spēkiem. Jau doma vien par visu to, kas jāpaspēj , ieved strupceļa sajūtā – to nav iespējams izdarīt. Kļūstam nervozi,neirotiski, ilgojamies pēc miera….

Šoreiz trenēsimies apzināties visus savus uzdevumus un ar neirografikas palīdzību veidot vienotu veselumu,  ķas ļauj iegūt pārliecības, pārskatāmības un sakārtotības sajūtu – es to visu varu un man tas izdodas!

Aicināti visi, kam tēma šķiet aktuāla un ir vismaz neliela neirografikas pieredze.

Līdzi jāņem melni marķieri 0,7-2 mm un krāsainie zīmuļi (krāsainie zīmuļi un papīrs būs pieejami arī uz vietas.)

Meistarklasi vada: Inga Lukašinska (neirodinamisko zīmēšanas tehniku praktiķe, neirografikas instruktore)

Papildus informācija un pieteikšanās: info@baltastudija.lv, tel 29220224

Uzdod jautājumu

Ierakstiet pareizo ciparu lai varētu nosūtīt ziņu! *