Neirografiskā zīmēšana

January 22, 2019 Ievietoja , kategorijā Raksti

Aicinām piedalīties neirozīmēšanas nodarbībās! Katru nodarbību iespējams apmeklēt atsevišķi vai arī darboties visa cikla ietvaros. Nākamā nodarbība 13.03.19. pl.18.00 – 20.00.

Neirozīmēšana, ir mākslas terapijas veids, kur izmantojot domu un vizualizācijas spēku, krāsu uztveri un rokas spēju izpaust zemapziņā notiekošos procesus caur formu  un līniju, ir iespējams ienest pozitīvas pārmaiņas visdažādākajās dzīves jomās.

Plānotās nodarbību tēmas:

1.nodarbība : Stresa un spriedzes mazināšanai  (darbs ar emocionālajiem stāvokļiem, ar ierastajiem bet neefektīvajiem uzvedības un domāšanas modeļiem un stereotipiem);

2.nodarbība: Izaugsmei un rezultātu sasniegšanai (neirokoka zīmēšana- savu resursu apzināšanai un vēlamo rezultātu modelēšanai)

3.nodarbība (13.marts): Savas patiesās intereses noskaidrošanai ( (tēmas vai jautājuma izpēte, sava patiesā nolūka noskaidrošanaijeb kas slēpjas aiz – ‘’īsti nezinu ko gribu’’ J)

4.nodarbība (27.marts): Harmonisku attiecību veidošanai (attiecību izpēte un modelēšana, atbilstoši savām vēlmēm un sajūtām)

5.nodarbība  (10.aprīlis): Ķermenim un veselībai (enerģijas balansa iegūšana sava ķermeņa dziedināšanai)

6.nodarbība (24.aprīlis): Lielu Mērķu sasniegšanai (māksla radīt sev svarīgu, nozīmīgu, kārdinošu mērķi un piedzīvot to)

7.nodarbība (8.maijs): Jā vai nē (iegūt zemapziņas atbalstu lēmuma pieņemšanā)

Savā pieredzē dalīsies neirodinamisko zīmēšanas tehniku praktiķe Inga Lukašinska

Uz nodarbību līdzi jāņem vismaz pāris melni marķieri 0.8-2mm

Dalības maksa 15 euro

Norises vieta Akas iea 5/7, Rīga

Pieteikties: info@baltastudija.lv, 29220224 Ivonda, 26402390 Inga

Uzdod jautājumu

Ierakstiet pareizo ciparu lai varētu nosūtīt ziņu! *