Vai ir dzīve pēc piedzimšanas un dzīve pēc nāves?

March 14, 2018 Ievietoja , kategorijā Raksti

Pirmdien, 26.03.2018. plkst.18.oo notiks kārtējā Zanda Erbss lekcija.

Katram cilvēkam nāve ir dzīves kulminācija. Dzīves laikā cilvēks parasti ieņem vienu no divām pozīcijām: baidīties no dzīves, jo pēc dzīves nāk nāve vai mīlēt dzīvi tik stipri, ka sāk mīlēt arī nāvi, jo tā ir dzīves visdziļākā būtība.
Daudzi ir piedzimuši, bet tikai dažiem no mums ir dzīve. Tas notiek tad, kad cilvēks uzzin kas viņš ir. Cilvēks atgriežas šajā pasaulē vēl un vēl, turpina dziedāt esības dziesmu, kamēr iemācās to nodziedāt…

Zanda Erbss

Izglītību ieguvu – Kristīgā akadēmijā, kur apguvu kristīgā padomdevēja iemaņas un A.Vittes starptautiskā astroloģijas skolā, kur iepazinu astroloģiju un ezotēriku. No 2002. gada strādāju par lektori tagadējā Baltijas astroloģijas skolā, vēlāk uzsāku lekcijas Sokrāta tautskolā, Baltā studija u.c.

Uzsākot mācības, vēlējos gūt apstiprinājumu iekšējai pārliecībai, ka dziļākā būtībā autrumu un rietumu tradīciju pasaules uzskati nav pretrunīgi un konfliktējoši, bet tikai atšķirīgi savā izteiksmes veidā. Līdz ar to radās dziļa interese par dažādām pasaules reliģijām un filozofiskām sistēmām. Ieguvusi pieredzi nonācu pie secinājuma, ka jebkura sistēma vai mācība pēc savas būtības cilvēka prātā rada lielus ierobežojumus, kuri prātā izveido jau nākamos priekštatus. Šie priekštati un dogmas neļauj redzēt nevienu situāciju un nevienu dzīvu būtni objektīvi, jo tiek radīti jau nākamie maldi.

Mana dzīves filozofija „Mēs nezinām visu stāstu…” – tas palīdz atbrīvoties no vērtēšanas, kritizēšanas, nosodīšanas, apstāties savu emociju izpaumēs, vairāk domāt, izzināt un virzīties tālāk savā attīstībā. Šobrīd katram, kas to vēlas, mēģinu atklāt brīvību būt pašam. Parādot, ka lielākais spēks, gudrība, patiesība, mīlestība ir pašā cilvēkā un nav vērts to meklēt ārpus sevis.

Dalības maksa: 15 euro

Iepriekšēja pieteikšanās: info@baltastudija. lv vai 29205217

Uzdod jautājumu

Ierakstiet pareizo ciparu lai varētu nosūtīt ziņu! *