Vasaras nometne

June 14, 2017 Ievietoja , kategorijā Raksti

Klāt vasara un „Baltā studija” kārtējo reizi aicina savus draugus, domubiedrus, sekotājus un vienkārši interesentus uz kārtējo vasaras nometni.

Šī būs iespēja:  atpūsties pie dabas; pabūt gan vienatnē, gan  izbaudīt kontaktus ar domubiedriem, gan iepazīties; iegūt jaunas iemaņas, attīstīt idejas, atklāt sevī kaut ko vēl neapjaustu; atrast atbildi uz kādu jautājumu, ļauties fiziskām nodarbēm vai vienkārši laiskoties.

Jau otro gadu pēc kārtas par norises vietu izvēlēts Jēkabpils novada, Kalna pagasta, rehabilitācijas centrs „Dūjas”, kas iepriecina ar savu ainavisko atrašanās vietu, viesmīlību un kluso dabas klātbūtni.

Piedāvājumā:

Pēc darba nedēļas piektdienas vakarā visi nesteidzīgi satiksimies, lai ļautos atpūtai, iekārtotos numuriņos, pakavētos pie dabas, baudītu kopīgas vakariņas,  iepazītos un padziedātu, kā arī ieietu pirtiņā.

Sestdienas un svētdienas  rītu būs iespējams uzsākt ar jogu vai nūjošanu ( pēc paša izvēles).

Praktiskā numeroloģija sadzīvē un kā to izmantot savā labā. Šoreiz sava personīgā sargājošā elementa atrašana caur dzimšanas datiem, tā iezīmēšana Pitagora kvadrātā un iedarbināšana caur sava maģiskā gada prizmu.

Mākslas terapija nodarbība. Veids kā risināt būtiskus savas dzīves jautājumus – gan pagātnē pieredzētos, gan nākotnes modelēšanai.  Enerģētisko bloku apzināšana un atbrīvošana caur krāsu un kustību.

Sestdienas vakarā gongu meditācija. Apcerēsim Gaismu un Gaismas avotu. Sajutīsim, sapratīsim un apzināsimies Gaismu savā sirdī.
Skanēs Lielās Saules skanda. Skaņas-gaismas vibrācijas palīdzēs cilvēkam būt tam, kas viņš ir.
Meditāciju vadīs Māris Liede.

Šoreiz atvēlēsim laiku, lai pabūtu kopā ar jums arī intīmākā gaisotnē, atbildot uz privātiem jautājumiem. Ruta caur numeroloģiju un “astroloģiskajiem kauliņiem”. Ivonda ar Taro un meditatīvi asociatīvajām kārtīm.

Lai nerodas ilūzija, ka visu savā dzīvē zinām jau iepriekš, notiks viena pārsteiguma lekcija.

Dalības maksa: 75 euro (pirts 5 euro)

Veģetārās virtuves piedāvājums trīs reizes dienā. Pauzēs kafija un tēja.

Nakšņošana labiekārtotos numuriņos.

Norises vieta: Jēkabpils novada, Kalna pagasta, rehabilitācijas centrs „Dūjas”

Norises laiks: 21.jūlijs plkst.17.00 – 23.jūlijs plkst.14.00

Pieteikšanās: Ruta 29205217, Ivonda 29220224

 

Uzdod jautājumu

Ierakstiet pareizo ciparu lai varētu nosūtīt ziņu! *