Venēras aktivitātes 2020.gada pavasarī

May 14, 2020 Ievietoja , kategorijā Raksti

VENĒRA ir planēta, kas mūs visus iepriecina un padara dzīvi skaistu, patīkamu, baudāmu un komfortablu. Mīlestība, attiecības, nauda, finanses, skaistums un sevis paša vērtējums jeb pašnovērtējums ir tēmas, ko pārvalda Venēra.

Šīs vasaras sākumā Venēra ir ļoti aktīva savās izpausmēs. Venēra atrodas retrogradā kustībā no 13.05. – 25.06. Šajā gadā Venēra Dvīņu zīmē atrodas rekordlielu laiku ( 4 mēnešus) no 3.04. – 07.08. Kā arī pašā vasaras sākumā sākas jauns Venēras 8 gadu cikls.

Vērtību sistēma atjaunojas ( restartējas). Jāpadomā – kas ir svarīgs, ar ko dzīvojam, kā jūtamies? vajadzētu paskatīties savā vērtību sistēmā – ko gribi, kas tev ir vissvarīgākais? Ja kaut kas ir zaudējis vērtību, tad pienācīgi pabeigt un atstāt to.

Pienācis laiks pārvērtēt, savādāk paskatīties uz svarīgiem dzīves jautājumiem un, iespējams, mainīt savas prioritātes. Gan materiālās, gan garīgās vērtības. Sākt savādāk izturēties pret sev svarīgiem jautājumiem.

Rodas jautājumi – kas manā dzīvē rada diskomfortu? Kas notiek ne tā, kā vēlētos? Kāpēc neesmu pilnībā piepildīts un harmonisks? Kādēļ neiegūstu to, ko vēlos visvairāk? Kas padara mani laimīgu? Ko es varu izmainīt savā dzīvē, lai iegūtu to? Kas man ir vissvarīgākais?

Kā dzīvot saskanīgāk, harmoniskāk un laimīgāk?

Video: https://www.youtube.com/watch?v=HG6dinFVWgw