Faktāļu zīmēšanas cikls

August 30, 2020 Ievietoja , kategorijā Raksti

Apgūsti un piedzīvo fraktāļu zīmēšanas tehniku no 9.septembra!

Fraktāļu zīmēšanas cikls – 4 trešdienu vakari 9., 16., 23. un 30.septembris. Fraktāļu cikls paredzēts: fraktāļu zīmēšanas tehnikas apgūšanai no pašiem pamatiem un personisko mērķu sasniegšanai.   Nodarbības notiks trešdienu vakaros no plkst.18.00-20.30.  

Fraktāļu zīmēšana ir krāsu terapijas metode, kuru radījusi krievu psiholoģe T.Polujahtova deviņdesmito gadu sākumā. Tā ir ļoti vienkārša, bet vienlaicīgi informatīva un iedarbīga.

Šīs metodes pamatā ir līniju vilkšana ar aizvērtām acīm un šādi spontāni izveidotā zīmējuma krāsošana, pēc autores izstrādātas tehnoloģijas. Zīmējums atspoguļo cilvēka iekšējo stāvokli, sniedz arī informāciju par talantiem un enerģiju. Metodi var izmantot gan pašdiagnostikai, gan pašizziņai, gan pašpalīdzībai.  Fraktāļu zīmēšana lielā mērā ir arī meditācijas veids. Fraktāļu sēriju zīmēšana palīdz sasniegt konkrētus mērķus jeb risināt izvirzītās problēmas. Īpaši noderīga strādājot pie attiecību uzlabošanas, jaunu profesionālu virzienu meklējumiem, radošā potenciāla atraisīšanas, psihosomatiskiem traucējumiem u.c.   

Visi, kas piedalīsies nodarbībās uzzīmēs 7 fraktāļu sēriju. Veltīsim laiku arī lai pārrunātu jūsu  pirmo uzzīmēto fraktāļu līniju, krāsu un formas vēstījumus un korekcijas iespējas. Septiņu fraktāļu sērijas zīmēšana ir daļa no pilnā cikla, kas ļauj apgūt fraktāļu tehnikas nosacījumus un iegūt pirmos rezultātus.

Uzmanību!!! Ja izlem piedalīties šajā kursā, jāņem vērā, ka fraktāļu zīmēšana ir diezgan laikietilpīga metode un tehnikas nosacījumi paredz arī stingru darbu izpildes laika ierobežojumu. Tāpēc jārēķinās ar mājas darbiem – katrā nodarbībā zīmēsim vienu fraktāli, bet vēl viens fraktālis būs jāuzzīmē laikā starp nodarbībām.

Nodarbībā nepieciešamie materiāli: balta A4 lapa, melna lodīšu pildspalva,  krāsainie zīmuļi pēc iespējas daudzos toņos, 10-12 gēla pildspalvas dažādos toņos.

Dalība kursā: 60 EUR, viena nodarbība 20 euro

Norises vieta:”Baltajā studija”,Stabu ielā 49a-1a;

Nodarbību vadītāja: Inga Lukašinska (neirodinamisko tehniku praktiķe, neirografikas instruktore)

Jautājumi un pieteikšanās sūtot ziņu: 26402390 vai  29205217 vai inga.lukasinska@gmail.com