Kursi

“Baltajā studijā” regulāri iespējams apgūt dažāda veida kursus.

Numeroloģija, Taro kārtis, rūnas, vēdiskās astrologijas pamati, neirografika u.c.

Piedāvājam gan kursus iesācējiem, kuri vēlas apgūt pamatinformāciju, gan jau zinošiem dalībniekiem, kas vēlas savas zināšanas papildināt ar citu pieredzi.

Regulāri notiek arī meistarklases, kur jau smalkāk un niansētāk tiek izskatīts izpētes priekšmets un  praktizētas apgūtās iemaņas, kā arī apgūtas jaunas zināšanas kā tās pielietot savā praksē.

Visus kursus ir iespējams noklausīties gan vakaros, gan dienas laikā.

Pieejami klātienes un online kursi. Online kursu ietvaros klausītāji saņem katras lekcijas video ierakstu ar iespēju to izmantot patstāvīgai tēmas apguvei.

Pēc visu kursu apguves ir iespējams iegūt Pieaaugušo neformālās izglītības iestādes izsniegtu sertifikātu par tiesībām izmantot savas zināšanas praksē.

 

Taro kursi

Pasniedzēja Ivonda Freifalte

Pašlaik notiek uzņemšana Taro kursam, kas sāksies 13.09. un notiks trešdienu vakaros 3 reizes mēnesī no pl.18:00 – 20:00 online zoom platformā.

Taro kursa ilgums 9 mēneši ar iespēju piedalīties meistarklasēs. Pēc kursa beigšanas tiek izsniegts Pieaugušo neformālās izglītības sertifikāts.

Taro mācības noiek attālināti – online zoom platformā. Pieejami visi lekciju videoieraksti. Apmācības process ietver  dalību WhatApp grupā, kur atrodami lekciju ieraksti un iespējama domu apmaiņa ar citiem kursa dalibniekiem.

Taro kārtis ir instruments, kas ļauj uz pasauli mums apkārt un tās norisēm paskatīties no malas. Taro kārtis var izmantot gan sevis izziņai, gan pielietot sadzīves situāciju prognozēšanai un modelēšanai.

Darbs ar Taro ir saruna ar arhetipiem un saviem zemapziņas tēliem. Taro Pasaule ir krāsaina, daudszslāņaina un maģiska.

Septembrī plānots uzsākt jaunu online kursu darbadienu rītos.

Programmu skatīt sadaļā  – TARO KURSI

Numeroloģijas kursi

Pasniedzēja Ruta Putnaērgle

Izprotot sevi caur numeroloģiju, iemācāmies saskatīt noteiktus dzīves ciklus un strādāt ar savām iedzimtajām rakstura īpašībām, kā arī dziļāk izprast, kas notiek ap mums.

Pašlaik Numeroloģijas kursi notiek otrdienu vakaros no pl.18:00 – 20:00.

Jauns kurss tiek plānots 20.09.

Programmu skatīt sadaļā  – NUMEROLOĢIJA

Rūnu kursi

Rūna ir enerģija, spēka plūsma, kas izpaužas caur noteiktām zīmēm. “Rūna” nozīmē noslēpums, čuksts, tas ir kas apslēpts. Mācīsimies saprast rūniskās zīmes, apgūt to principus. Mācīsimies kā izmantot savu zemapziņu. Rūnu simboli sastāv no alfabēta, kur katram burtam ir sava noteikta zīme un loma. To visu mēs apgūsim vieglā, nepiespiestā gaisotnē.

Pasniedzēja Ruta Putnaērgle

Rūnu kursi ceturtdienās no 21.09.; sestdienās no 09.09.

Programmu skatīt sadaļā – RŪNU KURSI

Vēdiskā astroloģija

Pasniedzēja Iveta Meinarte-Nīmante

Pašlaik notiek otrdienu rītos no pl.10:00 – 14:00 un vakaros no pl.18:00 – 21:00

Programmu skatīt sadaļā – VĒDISKĀS ASTROLOĢIJA

Neirografikas kurss Mandalu un fraktāļu zīmēšana

Programmu skatīt sadaļā – NEIROGRAFIKA

Kursi astrologiem ar priekšzināšanām

Pieteikties kursiem