Karmiskā astroloģija

September 19, 2013 Ievietoja , kategorijā Raksti

Droši vien lielākajai daļai no mums dzīvē ir bijusi situācija, kad iedomājamies – par ko man tas viss? Kāpēc tieši ar mani notiek tādas lietas? Kāpēc tieši es esmu nokļuvis šādā situācijā?

Kāpēc tieši man ir tādas attiecības ar partneri, vecākiem, bērniem? Parasti šie jautājumi ienāk prātā tad, kad dzīve ir jau sarežģījusies un esam spiesti domāt un rīkoties nekavējoties.

Vai vajag gaidīt? Mums katram ir iespēja izzināt savus pagātnes uzkrājumus. Spēcīgās un vājās puses, ar ko esam ieradušies uz Zemes.

Astroloģija ir zinātne, kas meklē un dod atbildes uz šiem jautājumiem.

Cilvēks evolūcijas procesā izdzīvo daudzas dzīves. Šo procesu sauc par inkarnāciju. Visu iepriekšējo dzīvju pozitīvā un negatīvā pieredze, ar ko cilvēks ienāk šajā dzīvē sauc par karmu. Karma ir informācija, kas saglabājusies Zemes energo-informatīvajā laukā un no kuras cilvēks nevar tik viegli tikt vaļā. Karma ir pagātnes mācības.

Karmiskā astroloģija ne vien pēta un atklāj cilvēka pagātnes uzkrājumus, bet dod arī ieteikumus, kādā veidā tos pozitīvi izmantot un nepieļaut iepriekšējo dzīvju kļūdas.

Nav jau tā, ka cilvēks piedzimst, nesot līdzi tikai pagātnes negatīvo informāciju. Astroloģiskās kartes izpēte atklāj arī pozitīvās iezīmes un jomas, kurās cilvēks ir jau guvis panākumus. Bieži šajā dzīvē cilvēki izvēlas pievērsties lietām un nozarēm, kas darītas iepriekš un tādēļ tās šķiet viegli saprotamas un viegli uztveramas. Tomēr astroloģija uzsver, ka katrai mūsu dzīvei ir savi uzdevumi, kas pildāmi un nevajag stāvēt uz vietas. Cilvēka uzdevums ir evolucionēt.

Negatīvo karmu var labot mērķtiecīgi izstrādājot šo jautājumu, darot pozitīvas lietas, paplašinot redzesloku, dzīvojot harmonijā ar dabu un Kosmosu. Karmiskā astroloģija rāda personības garīgās attīstības programmu ņemot vērā iepriekšējo karmisko pieredzi un iespēju visu vērst par labu.

Liktenim ir tik daudz iespēju! Mūsu personības unikālajā uzmetumā ir iekodēts viss mums piemītošais. Savu dzīvi mēs veidojam saskaņā ar savām spējām, vajadzībām, bailēm, kas atrodamas mūsu iedzimtajā raksturā. Tikai mēs paši varam izprast sevi!

Izaugsmes un attīstības centrs “Baltā studija” piedāvā mācīties astroloģiju, numeroloģiju, ezotēriku, Taro kārtis. www.baltastudija.lv

Tuvāka informācija un iespēja mācīties astroloģijas skolā – 29220224 vai info@baltastudija.lv

Uzdod jautājumu

Ierakstiet pareizo ciparu lai varētu nosūtīt ziņu! *