Neirografika

January 10, 2020 Ievietoja , kategorijā Raksti

‘’NEIROPLŪSMAS’’

Trešdien, 22.janvārī 18.00 neirografikas nodarbība, kurā izmantosim neirografikas tehniku, kurā līdz šim esmu piedzīvojusi tikai pozitīvus rezultātus.

‘’Neiroplūsmas’’ ir neirografikas tehnika, kas palīdz veidot tādu dzīvi, kādu vēlaties, bet jūs neziniet kā to izdarīt. Tā noderīga dažādu problēmsituāciju gadījumos, piem, dažādas  darba, sadzīves un attiecību situācijas, akūti veselības jautājumi u.c. Aicinu uz šo nodarbību ikvienu, kuram padomā ir kāda risināma situācija un ir vismaz neliela pieredze neirografikā!

Neirografika ir jaudīgs radošs instruments, kas  veicina personības atīstību un dzīves transformāciju.  Zinot metodes pamatprincipus un darbības mehānismus, varētu pat teikt, ka neirografika ir psihisko procesu organizēšanas veids. Ar neirografikas palīdzību iespējams ļoti vienkāršā veidā piekļūt mūsu zemapziņai un atbrīvot mūs ierobežojošos uzskatus un pārliecības. Kad šāds process noticis , tas vienmēr atspoguļojas apkārtējā vidē – atrisinās  jautājumi un tēmas, kuras iespējams jau ilgstoši mums nedeva mieru.

Līdzi jāņem melni marķieri 0,7-2 mm un krāsainie zīmuļi.

Papildus info un pieteikšanās: info@baltastudija.lv, 29220224

Uzdod jautājumu

Ierakstiet pareizo ciparu lai varētu nosūtīt ziņu! *