Medicīnas astroloģija

Medicīnas astroloģija –  izpratne trīs līmeņos                           

 Medicīnas astroloģija un tās izpētē pieņemtie principi balstās un izriet no tā, ka visi patoloģiskie stāvokļi cilvēka slimībām var izpausties trīs līmeņos: garīgā, psihiskā un fiziskā. Citiem vārdiem runājot, pastāv gara, dvēseles un ķermeņa slimības, kuras var izpausties atsevišķi, bet parasti ir saistītas un tām ir tendence pāriet no viena līmeņa citā. Tāpēc medicīniskās astroloģijas uzdevums ir orientēties planētu principos un to izpausmēs, kā arī izzināt planētu ietekmi uz slimības norisi cilvēka organismā.

Jebkura slimība ir postoša vai negatīva spēka ietekme uz organismu. Slimības norises gaitā ir sava veida harmonija, tā parasti nav stihiska vai haotiska.  Mūsu garīgās kaites neizbēgami parādās caur mūsu psihi, bet fiziskās slimības bieži vien ir grūti pārdzīvojamas psiholoģiski, jo daudzas no tām saistās kā īsts garīgs satricinājums. Piemēram, psihiskās novirzes, fobijas un bailes var piesaistīt cilvēkam tieši tās slimības, no kurām viņš baidās.

Pie medicīnas astroloģijas pieder metodes, ar kuru palīdzību iespējams samazināt vai aktivizēt cilvēka dzīvības enerģiju un pastiprināt cilvēka saikni ar kosmosa vibrācijām. Planētu vajadzētu pastiprināt, ja tās raksturs ir labvēlīgs, bet cilvēka dzimšanas  jeb natālajā kartē tā ir vāja. Lai izlemtu, kuru no planētam pastiprināt, jāizvērtē visu planētu dabīgais un pagaidu statuss, ņemot vērā nosacījumus par kaitīgā un labvēlīgā faktora noteikšanu, kā arī astroloģisko māju pārvaldīšanas principus.

Vienmēr jāatveras, ka planētas, kuras ir vājas attiecībā uz vienu sfēru, var būt pietiekami spēcīgas citās jomās. Piemēram, Saule var būt vāja attiecībā uz karjeru un cilvēkam būs grūti sasniegt panākumus, bet veselības ziņā Saule iedarbojas pozitīvi, tāpēc sirds šim cilvēkam būs vesela.

Medicīnas astroloģija uzskata, ka cilvēka ķermenis daļās zonās atbilstoši zodiaka zīmēm. Pie tam katra zīme tiek vēl sadalīta trijās daļās. Medicīnas astroloģijā šī dalīšana trešdaļās ir daudz svarīgāka nekā notikumu astroloģijā.

Atsevišķas planētas atrodoties dažādās zīmēs, var dot dažādus funkcionālus traucējumus un slimības, tajā pašā laikā anatomiskās struktūras saistītas ar zodiaka zīmi uz visiem laikiem. Planēta sevi izpaudīs atkarībā no zīmes rakstura. Tādēļ viena un tā pati planēta, piemēram, Venēra, atrodoties Vērsī var dot angīnu vai vairogdziedzera saslimšanu, bet atrodoties Svaros uzrādīs nieru pataloģiju.

 

Zodiaka ietekme uz cilvēka organismu

Katra zodiaka zīme, izdalot enerģiju, rezonē ar kādu ķermeņa daļu, orgānu vai orgānu sistēmām, galvenokārt ar to biopoliem. Tas noved pie šo orgānu darbības uzlabošanās vai saasināšanās, kas ved pie slimības. Orgāni un ķermeņa daļas, kurus pārvalda zodiaka zīme, var būt ļoti spēcīgi vai arī vārgi. Var secināt, ka pēc zīmēm var noteikt cilvēka sākotnējo noslieksmi uz kādu slimību.

Pieteikties kursiem